top of page

İADE VE DEĞİŞİM

 

Aldığınız ürünlerde hata olduğunu düşünüyorsanız, siparişi takiben 7 gün içinde, +90 530 823 52 05 no.lu telefona whatsapp üzerinden mesaj yazabilir veya info@elephantscraft.com adresine konu ile ilgili mail atabilirsiniz. Hatanın üretici kaynaklı olması durumunda, kargo ile adresimize gönderebilir, para iadesi veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. “Kişiye Özel Üretim” yapılan ürünlerde, iade hakkı kullanılamaz.

 

I. VAZGEÇME

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile info@elephantscraft.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-maili alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen fatura da geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

II. TAŞIMA SIRASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLER

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firmasının görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan firmamıza ulaştırıldıktan sonra, firmamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

 

III. HATALI ÜRÜNLER

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünlerin, hatalarını belirterek, fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@elephantscraft.com adresine gönderiniz. İade gerekçeniz incelenerek tarafınıza olumlu yada olumsuz dönüş sağlanacaktır. İade gerekçeniz uygun görülürse, fatura iade edilen ürün ile birlikte adresimize gönderildikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir; iade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır. 

bottom of page