top of page

ÖDEME VE TESLİMAT

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ile; Türkiye İş Bankası / TR37 0006 4000 0013 4330 4047 77 Iban no.lu hesabımıza ödeme yapabilirsiniz.

 

Sitemiz üzerinden MASTER CARD / VISA / AMERICAN EXPRESS / TROY kredi kartlarınız ile, online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi yedi (7) iş günü içerisinde yapılacaktır.

SİPARİŞ BEDELİ İADESİ

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Utkan Emek Seçgin Us Mimarlık İnşaat Dış Ticaret yedi (7) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

 

TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi beş (5) iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ücretsiz kargo teslimatları sadece Türkiye içinde geçerlidir.

ÖDEME TAKİBİ

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata olması durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı ve faturayı ürünle birlikte en kısa zamanda +90 530 8235205 numaralı whatsapp hattı’na ve info@elephantscraft.com mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. 

bottom of page